Box foto 1
Box foto 2
Box foto 3
Box foto 4

Gastronomia - dom i sala weselna Poznań

Hotelik Puszczykowo oferuje szeroki zakres usług związanych z organizacją imprez weselnych, imprez okolicznościowych, integracyjnych i wielu innych. Oferujemy także dobrze wyposażone zaplecze gastronomiczne, które zapewnia wykwintne, a także bardzo smaczne potrawy. Jesteśmy solidną firmą, która od strony gastronomicznej jest bardzo dobrze przygotowana.

Organizujemy:

  • wesela,
  • komunie,
  • chrzciny,
  • jubileusze,
  • imprezy okolicznościowe,
  • imprezy integracyjne,
  • pikniki,
  • ogniska.

Nasz dom weselny koło Poznania charakteryzuje się nie tylko ciekawym, a jednocześnie nastrojowym klimatem, ale także fachową i rzetelną obsługą w postaci osób, które sprawią, że każda zabawa weselna będzie należeć do udanych. Sala weselna koło Poznania, jaką posiadamy w naszym hoteliku to idealne miejsce na organizację Twojego wesela. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy mają wysokie wymagania i oczekiwania względem nas. Każdy klient traktowany jest przez nas priorytetowo. Nasza sala weselna w pobliżu Poznania oferuje eleganckie i na wysokim poziomie wyposażenie, które oczywiście zgodnie z życzeniem naszych klientów można zmienić. Nasz dom weselny blisko Poznania to jednocześnie bardzo kameralne miejsce, w którym żaden z gości nie będzie czuł się wyobcowany.

Zapewniamy najlepsze zaplecze gastronomiczne, które oczywiście jest dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Przed każdą imprezą taką jak wesele, ale także inne uroczystości uzgadniamy wcześniej wszystkie szczegóły dotyczące wyżywienia, wystroju, muzyki i innych detali, które składają się na udaną i na pewno niezapomnianą imprezę, a o to właśnie przecież chodzi, aby zabawy organizowane u nas należały do najlepszych. Nasz dom weselny niedaleko Poznania to idealne miejsce na organizację wesela, gdzie również zapewniamy naszym gościom możliwość noclegu co jest dużym udogodnieniem. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które są ustalane bezpośrednio z klientem. Jeżeli zatem szukasz wyjątkowego, a zarazem idealnego miejsca na organizację wesela to dobrze trafiłeś.

My zajmiemy się wszystkim od początku do końca, wystarczy, że zgłosisz się do nas i nie musisz się już o nic martwić.